Hormon Wzrostu Suplementy na masę

Światowa premiera SOMATODROL

Hormon Wzrostu Najlepsze odżywki na masę

Somatodrol jest silną i legalną alternatywą dla zakazanych sterydów anabolicznych. W przeciwieństwie do sterydów, Somatodrol nie zawiera syntetycznego testosteronu, ani innych hormonów anabolicznych. Dostarcza tylko dozwolone składniki odżywcze, które w bardzo wysokim stężeniu – pobudzają naturalną produkcję hormonu wzrostu.

Przetestuj SOMATODROL >>>
Somatodrol hormon wzrostu, budowanie masy mięśniowej

hormon wzrostu, budowanie masy mięśniowej - SOMATODROL

Somatodrol znacznie podniesie poziom Twojego testosteronu i HGH!

Składniki suplementu Somatodrol mają naukowo udowodnione działanie - przyśpieszają, przyrost masy mięśniowej!

Somatdrol jest unikalnym produktem pobudzającym Twój testosteron, ale także hormon wzrostu do większej pracy. To właśnie te dwa hormony odpowiadają za spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie masy mięśniowej.

hormon wzrostu hgh

Hormon Wzrostu

Podwyższony poziom hormonu wzrostu z Somatodrol

budowanie masy mięśniowej

Dieta na mase mięsniową

Somatodrol niezbędnym dodatkiem do diety

dieta na masę mięśniową

Przyrost masy mięśniowej

Większe przyrosty masy mięśniowej dzięki HGH

przyrost masy mięśniowej

Jakie odżywki na mase?

wypróbuj najlepszy suplement na masę

Hormon Wzrostu Artykuły

jakie odżywki na masę - hormon wzrostu

Hormon wzrostu jest molekułą białkową, która jest wydzielana w przysadce, jej działanie polega na łączeniu się z receptorami hormonu umiejscowionymi na powieżchni komórek organów i tkanek wewnętrznych organizmu.

Wiązanie to inicjuje uruchomienie kaskady sygnalizacyjnej, która zaczyna silnie stymulować całe środowisko anaboliczne naszego organizmu. Jak powszecnie wiadomo zjawisko to sprzyja przyrostom masy mięśniowej, przy jednoczesnym procesie spalania tłuszczu. Badania nad hormonem wzrostu wskazują, że u zdrowych nie trenujących osób, podawanie hormonu wzrostu spowodowało przyrost masy mięśniowej, średnio o 2kg przy jednoczesnej utracie takiej samej ilości tłuszczu.

Hormon wzrostu tworzy wiązanie z receptorami komórkowymi wątroby, co sprawia, że zaczyna być produkowany IGF-1, który z kolei powoduje stymulację rozwoju mięśni przez zwiększenie wzrostu syntezy protein. Oprócz tego Hormon wzrostu łączy się z receptorami komórek tłuszczowych, rozpoczynając proces lipolizy, co w póżniejszym czasie prowadzi do silnego spalania tkanki tłuszczowej. Hormon wzrostu jak się okazuję posiada znacznie więcej zalet. Jedną z nich jest jest zdolność do zapobiegania kontuzjom, oraz powodowanie szybszego gojenie się urazów mięśni. Spowodowane jest to wzmocnieniem mechanicznym tkanki łącznej, co ma wpływ na zwiększenie objętości i siły chrząstek.

Dzięki swoim unikalnym właściwościom HGH to środek, po który bardzo czesto sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragnący uzyskać ponadprzeciętne wyniki w kulturystyce i innych dyscyplinach sportu.

Hormon wzrostu – Dawkowanie

Stosowanie hormonu wzrostu jest utrudnione poprzez fakt, że jest on degradowany przez nerki, co w efekcie prowadzi do jego wydalenia z organizmu. Oznacza to praktycznie, że musimy robić częstę iniekcje. Najlepiej jest robić to 2 razy dziennie. Jeśli mamy 100% pewność na nasz produkt, dawka 3ui w początkowym okresie stosowania powinna przynosić zadowalające efekty. Z biegiem czasu możemy zmniekszyć dawkę do 2ui stosując 2 razy dziennie.

HGH skutki uboczne i wady

Z pewnością wadą stosowania hormonu wzrostu jest jego cena. Ponieważ za dobry hormon wzrostu przechowywany w odpowiednich warunkach niestety trzeba sporo zapłacić. Przy stosowaniu dużych dawek (6-8ui i w górę) może spowodować znaczny przyrost masy mięśniowej.


odżywki i suplementy na masę